22.06.1992 r.

· Student Scenariopisarstwa, studia licencjackie, PWSFTviT - od 2015,

· Absolwent Organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej, studia licencjackie, WRiTV UŚ - od 2011 do 2014,

· Uczestnik masterclassów i warsztatów: Pilar Alessandry, Jeffa Schechtera, Martina Daniela, Mary Kate O'Flanagan, Davida Howarda oraz Jana Wagnera

Współautor scenariuszy etiud:

· 2016 "Żółta sukienka" reż. Robert Rawłuszewicz

· 2017 „Kiedy odchodzi kot” reż. Robert Rawłuszewicz

· 2017 „Przeczucie” reż. Helena Oborska

· 2017 „Bogactwo” reż. Tomek Jeziorski

· 2017 „Wszystkie zwierzęta na poboczu autostrady” reż. Maciej Jankowski


O mnie:

Najwięcej energii inwestuję w pisanie tekstów w duetach. Taki model pracy pozwala mi na szybką konfrontację pomysłów, natychmiastowe zderzanie ich z drugą osobą. Wydaje mi się, że tego typu współpraca jest o wiele bardziej rozwijająca i owocna od samotnego plądrowania własnych myśli.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem również jako copywriter i autor scenariuszy spotów reklamowych. Przez ostatni rok skupiałem się głównie na projektach filmowych, ale w najbliższych miesiącach chętnie podejmę się zleceń z innych obszarów kreatywnego pisania.

Scenariusze

Potknięcie / komediodramat

Szesnastoletnia Daria kompromituje się podczas kwalifikacji do tanecznego programu typu talent show. Po powrocie do rodzinnego miasteczka dziewczyna odreagowuje przegraną wyżywając się na każdym, kto staje jej na drodze. Los chce, że jej największą ofiarą zostaje dwunastoletni, wycofany społecznie brat Kacper.